Väljakutsemängud
Registreeru turniirile
20 juubel

27.01 kell 18-20.00 Klubiüritus Tooršokolaadist trühvliteni

Registreeru SIIN

Üritus toimub Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60a/5, Mondo ruumis.

01.02.2020 MatchPlay kolmekuine üksikmänguturniir

Turniir toimub 01.02-30.04,  Registreeru SIIN

2-7.05.2020 Madrid Open külastus

Grupp on täis, individuaalselt sab ikka liituda :-)

Klubitennise hooaeg 2019/2020 TERES ja KARULAUGUS

Kolmapäeviti kell 18.00-19.30 on Tere TKs reserveeritud 2 väljakut ning neljapäeviti kell 18-19.30 Karulaugu TK 2 väljakut.
Mängudele saab registreeruda SIIN.
Juhendi Clubmasterile leiad SIIT.

KLUBITENNISE CLUBMASTER’I JUHEND

TC Revalladies klubitennise juhend

 Klubitennise korraldamine 

1.     TC Revalladies (edaspidi RL) klubitennis toimub kolmapäeviti kell 18-19.30 Tondi tennisekeskuses väljakutel 5 ja 6 ning neljapäeviti kl 18-19.30 Karulaugu tennisekeskuse väljakutel 1 ja 2.

2.     Klubitennist korraldab klubimeister ehk clubmaster (edaspidi CM).

3.     CM määratakse soovijate seast korraga üheks kalendrikuuks. CM nimi ja kontaktandmed on nähtavad RL kodulehel klubitennise mängudele registreerumise alamlehel.

4.     Registreeruda saab kodulehel nii jooksva kui järgmise kuu klubitennise mängudele.

5.     Registreerumine klubitennise mängudele avatakse reeglina eelneva kuu esimesel päeval.

6.     Registreeruda on võimalik nii Tondi kui Karulaugu tennisekeskuses toimuvatele klubitennise mängudele 8 osalejal ning 4 saab end lisada ootenimekirja.

7.     Registreerunud saavad end osalejate nimekirjast iseseisvalt välja võtta mängule eelneva pühapäevani (k.a.).

8.     Registreerunud mängija, kes loobub osalemisest alates mängu toimumise nädala esmaspäevast, leiab endale asendaja ja informeerib sellest CMi viivitamatult.


Tegevused enne klubitennise päeva

9.     CM jälgib registreerunute arvu jooksvalt ning saadab vajadusel klubiliikmetele üleskutse osalemiseks.

10.  Kui mängijaid on vähem kui 8, otsustab CM väljaku äraandmise ja teavitab sellest vastavat tennisekeskust hiljemalt esmaspäeva õhtul kl 18. Tondi tennisekeskuses väljakust loobumisest teatab CM e-posti aadressile tondi@goldenclub.ee ning Karulaugu tennisekeskuses väljaku loobumisest e-postil viimsi@goldenclub.ee

11.  CM moodustab mängijatest paarid ja jälgib, et samad paarid ei oleks omavahel viimase 8 nädala jooksul mänginud.

12.  CM informeerib mängijaid moodustatud paaridest ja pallide eest vastutavast mängijast e-posti või SMSi teel reeglina mängu toimumise nädala esmaspäeval.


Tegevused klubitennise päeval

13.  Mängija maksab oma osa väljaku tasust tennisekeskuse kassasse.

14.  CM  määratud mängija toob väljakutele pallid, mis asuvad Tondi tennisekeskuses RL kapis nr. 3 ning Karulaugu tennisekeskuses RL kapis nr 5. Kapi võtit küsib CM retseptsioonist.

16.  Uued pallid on RL kapis kastis, kasutatud pallid kasti kõrval.

17.  Pallidega mängitakse kahel korral. CM määratud vastutav mängija paneb pallid pärast esimest kasutamist kappi tagasi. Teistkordselt kasutatud pallid antakse kellelegi mängijatest.

18.  Kui uusi palle on kapis vähem kui 2 purki, korraldab CM uute pallide tellimise ja kappidesse toimetamise. Palle võib tellida e-posti teel reiko@tennisest.ee või Kalevi tenniseklubi Wilsoni poest.  Arve koostada MTÜ TC Reval Ladies nimele ja saata e-postiga Marika Kullamaale tasumiseks.


Tegevused pärast klubitennise toimumist

19.  CM jälgib, et mängude tulemused saaksid salvestatud hiljemalt järgmisel päeval RL kodulehel väljakutsemängude all. Tulemused salvestavad reeglina võitjad. Tulemuste salvestamisel palun märkida mängu toimumise kohaks „klubitennis“.

20. CM peab klubitennise aktiivsus- ja paaride arvestust eraldi Exceli töölehel ning edastab täidetud töölehe iga kuu lõpus järgmisele CM-le, samuti klubitennise eest vastutavale juhatuse liikmele ja aktiivsusstatistika eest vastutavale juhatuse liikmele.

 

Oktoober 2019